Modelja e njohur zbulon bashkëpunimin mes Tunës dhe këtij këngëtari?

Tunën e kemi parë kohën e fundit shumë aktive në rrjete sociale por jo edhe Seven Saraçin.
Këngëtarja e njohur po paralajmëron prej kohësh diçka të re në muzikë e kolegu i saj i lartëpërmendur e ka publikuar një Instastory nëpërmjet të cilit tregoi se nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale për një arsye, shkruan lajmi.net

Seven Saraçi nuk ka qenë aktiv për shkak se ishte duke punuar poashtu për këngën e re, dhe si duket dyshja kanë bashkuar idetë.

Ishte modelja Vildane Zeneli ajo e cila zbuloi bashkëpunimin e tyre nëpërmjet një postimi të fundit me të cilin la të kuptohet se edhe ajo do të jetë pjesë e klipit.

Gazetari

Read Previous

Elvana Gjata e dëshmon edhe njëherë thjeshtësinë, shfaqet përkrah lopëve

Read Next

Jahir Hyseni-Maleta i gëzoi futbollistët e rinjë, fusha me bari sintetik arriti në Vushtrri falë këtij bashkëatdhetari