Modelja e njohur tregon figurën trupore në fotografitë joshëse nga Jordania

Demi Rose nuk i ndal provokimet.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo publikoi disa imazhe të realizuara nga fotosesioni i saj i fundit në të brendshme.

Imazhet e modeles u shkrepën në Jordani, ndërsa mori komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit e saj.

Në një prej këtyre fotografive, Demi kishte vënë në plan të parë të pasmet.

Gazetari

Read Previous

Pekin, linja e metrosë bëhet plotësisht e automatizuar

Read Next

Tika sjell këngën e re “Yolla”