Modelja e njohur sfidon vitet, pozon gjysmë e zhveshur

Modelja e njohur, Heidi Klum vazhdon të dëshmojë se është ende në top-formë.

Kështu, me anë të imazheve që publikon ajo shpesh sfidon moshën e saj 45 vjeçare me format trupore që posedon, shkruan lajmi net.

Modelja ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për revistën e famshme, “Ocean Drive”, duke thënë se ndihet tejet mirë.

Në 25 vjetorin e linjës së veshjeve të brendshme, ajo është shprehur se gjithmonë është ndjerë e lirë dhe se nuk përton të ekspozohet.

E për sekretin e të pasurit një trup të përkryer bukuroshja gjermane thotë se rolin më të madh e luan ushqimi.

Gazetari

Read Previous

Ramadani: Presim kthimin e pjesëtarëve serbë të FSK-së, ndryshe i zëvendësojmë me të tjerë

Read Next

MTI arrin marrëveshje me BERZH për Parkun e Biznesit “Drenas 2”