MJEKU KOSOVAR SHFRYTËZON SITUATËN PANDEMIKE, HAP KLINIKËN PRIVATE – POLICIA NDËRMERR KËTË VEPRIM

Policia ka haur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private,

Polici kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria.

I njëjti është vetë-izoluar me punëtorët dhe familjen pasi që dyshohet se ka pasur kontakt me disa pacientë që dyshohet të jenë të infektuar me Covid-19, thuhet ne njoftimin e Policisë./Insajderi.com

Ardiana K

Read Previous

Aksion i Policisë në Pejë, po mbyll lokalet që s’po e zbatojnë ligjin

Read Next

E dashura e Dybalas rrëfen për koronavirusin: Mushkëritë më bënin një zhurmë të çuditshme