Ministria e Infrastrukturës vendos ndriçimin në rrethrrotullimin në Mazgit

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, njofton për vendosjen e ndriçimit në rrethrrotullimin që ndodhet në fshatin Mazgit të Obiliqit.

“Para disa ditësh më njoftuan për mungesën e ndriçimit e rrezikun që paraqet rrethrotullimi në Mazgit. Shpejt reaguam dhe vendosem ndriçim në rrethrrotullimin e Mazgitit, me shenja sinjalizuese brenda tij”, njofton Abrashi, transmeton Gazeta Sinjali.

Postimi i tij i plotë:

Ardian H

Read Previous

Man United i shkon Brightonit në luftë për top katërshe, formacionet

Read Next

Fauci për rritjen e rasteve me coronavirus: Jam shumë i shqetësuar sepse mund të bëhet shumë keq