Mihrije Braha ju sjell këtë dhuratë të jashzakonshme Ciftit..!

Mihrije Braha ju sjell këtë dhuratë të jashzakonshme Ciftit..!

Perveq Ciftit mysafire dhe e ftuar speciale si befasi per ciftin ishte:Kengtarja e mrekullueshme Mihrije Braha.Ku edhe Mihrija ,kishte pregatitur nje dhurate te veqante per ta..!

Gazetari

Read Previous

Emocionuse: Moderatori i emocionon fortë qiftin me këtë Befasi..!

Read Next

Rina me diss n’Kosovë Show, a e dini kujt ia gjuajti?