Merr rreze dielli, Enca Haxhia provokon keq nga pishina

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia ka publikuar dy projekte të reja.
“Kujt po i han” dhe “Rendez Vous”, janë dy këngët e reja të Encës me të cilat ka bërë rikthimin e fuqishëm në muzikë, shkruan lajmi net.

E për çka komentohet më së shumti nga mediat, janë format trupore bombastike të këngëtares 23 vjeçare. Edhe këtë herë, Haxhia shfaqet nga pishina duke marrë rreze dielli e që nuk ka dyshim se ka vënë në pah gjoksin shpërthyes.

“E dua verën”, është përshkrimi që ia ka vënë videos.

Pas prurjeve të reja, Enca është duke shijuar disa ditë pushimi me shoqërinë gjersa në rrjete sociale publikon skena tejet provokuese.

I 💗 Summer .

A post shared by ENCA (@enca) on

Gazetari

Read Previous

Asamblistja nga Drenasi ndan gjysmën e rrogës për shërimin e qytetares

Read Next

30 Gushti shënon ditën e personave të zhdukur në botë