Mërgimtarët mashtrohen me bileta

Në Kosovë arritën, por udhëtimi nga Zvicra për në vendlindje nuk ishte i lehtë për Nazmije Jasharin dhe të bijën e saj.

Të dyjave, iu desh të qëndrojnë për 4 orë në aeroportin e Bazelit, dhe më pas të shpenzojnë para shtesë, pasi që biletat e tyre dolën të jenë të rreme, njofton Klan Kosova.

Biletat ato i blenë nëpërmjet internetit dhe atë nga një agjenci, pronari i së cilës u prezantua si shqiptar.

Gazetari

Read Previous

Sot, u mbajt tubimi solemn i dorëzimit të detyrës së Kryetares te Kryetari i ri i Rinisë Demokratike të Kosovës, Donjet Bislimi

Read Next

Mc Kresha imiton ‘Stupcat’ për mrekulli n’Kosovë Show