Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

Mbrëmë është mbajtur ngjarja e madhe e vitit “American Music Awards 2018”.
Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net

Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të ndante njërin prej çmimeve të mëdha, por që mbrëmë asnjëra prej tyre nuk rrëmbeu ndonjë çmim.

Ndërsa sot, Bebe ndanë një imazh me fansat teksa tregon se sapo është zgjuar dhe të tillë e gjen mëngjesi atë.

“U zgjova kështu”, shkruan Rexha.

Kujtojmë që mbrëmë Rita dhe Bebe po argëtoheshin bashkë kurse në ‘lojë’ nuk shihej askund Dua Lipa.

View this post on Instagram

I woke up like this…

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Gazetari

Read Previous

“Zidane te Bayern Munich? Janë vetëm thashetheme”

Read Next

Banorët e Artakollit protestojnë sërish për mospërfundimin e asfaltimit të rrugëve