Menaxheri i BabaStars sfidon Majkun dhe Ghetto Geasyn t’ia thyejnë rekordin vetes

Majk dhe Geasy po sjellin një tjetër bashkëpunim.

Që nga kënga e ‘Sjena mo’, bashkëpunimet mes dy anëtarëve të labelit BabaStars nuk kanë të ndalur, njashtu edhe sukseset e tyre.

Tani është paralajmëruar se dyshja po sjellin edhe një duet së bashku, për çfarë menaxheri i BabaStars ka premisa të mëdha.

5 këngët e kaluara, 5 megahite në Shqiptari. Megahiti i radhës, me i’a thy rekordin vetit”, është shprehur Dekorim Sahit me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Fitore H

Read Previous

Sarri largohet nga Juventus, befason me skuadrën e re

Read Next

Humbje e madhe për shqiptarët, Engel humbi zgjedhjet ndaj rivalit demokrat për Kongresin amerikan