Menagjerja e Zone Club feston ditëlindjen, mungon shoqja e saj Besa Istrefi

Mbreme vone biondina seksi Festina Maliqi ka festuar ditlindjen me shoqeri ne një nga lokalet e Prishtines.

Në festen e ditlindjes i ka munguar nje nga shoqete saj me te mira Besa Istrefi, modelja superseksi nga Mitrovica!

Si duket Ajo kishte vendosure te qendronte me te dashurin e saj, i cili vazhdon te mbete anonim!

ja dhe fotot nga DTL e Festines

Gazetari

Read Previous

Edhe nacionalistët serbë dyshojnë në Rusinë

Read Next

Agim Krasniqi: Paraja qe nuk flet