Me të pasmet kah publiku Enca sjell befasinë e radhës

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka gati ‘bombën’ e radhës.
Ajo është në përgatitje të klipit të ri të këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin, Don Phenom, shkruan lajmi net.

Enca në bazë të pamjeve që ka sjell shfaqet tejet bombastike në projektin e ri e cila tregon linjat trupore më shumë se ç’duhet.

“Numër 1 Chick,Bitch Kujt Po I Han? 😂 Nuk ju tregoj date/ore , do jua bej surprize 🤡 • Shumë e gëzuar për këtë projekt”, shkruan ajo në postimin e publikuar në Instagram.

Këngëtarja Haxhia edhe këtë herë vjen siç nuk e keni parë me stil të ndryshëm dhe mjaft atraktive.

Gazetari

Read Previous

Rrënimi i objektit të ish-Gërmisë, zmbrapset pak Shpend Ahmeti

Read Next

“Ndizet” Milan, lidere e tabelës me 6 pikë