Me këto foto provokuese nis ditën Kida

Orhidea Latifi tash e disa ditë është duke shijuar pushimin.
Ajo është së bashku me familjen e Ermal Fejzullahut, me të cilën ka raporte tejet të mira, shkruan lajmi net.

Përveç se po kalon çaste të lumtura, Kida nuk ngurron të sjell imazhe të ndryshme për fansat e saj, nga të cilët pranon komente mjaft pozitive.

Ajo ka të veshur një palë bikini të bardha, format trupore të së cilës janë të mahnitshme dhe që padyshim se ushtron vazhdimisht për të pasur linja të tilla.

Vera 2018 edhe për Kidën ka qenë tejet e suksesshme ku ka qenë prezente në koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

View this post on Instagram

Hi honey 😋

A post shared by KIDA (@kida) on

Gazetari

Read Previous

Policia gati për sigurinë e Vuçiqit në Kosovë

Read Next

Polici zbulon planet terroriste për ta arratisur nga burgu imamin Shukri Aliu