Mc Kresha imiton ‘Stupcat’ për mrekulli n’Kosovë Show

Këtë javë n’Kosovë Show të ftuar janë dy reperët mjaftë të pëlqyer nga pulbiku shqiptar Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Përveç që folën për karrierën e tyre në përgjithësi, ata folën edhe për repin shqiptar dhe xhelozinë në estradën shqiptare, shkruan Gazeta NewBorn.

Ata u pyetën edhe për reperet femra që tani kan dal në sksën dhe.Ata treguan që shumë shpejt do të del edhe këngga më e re e këtij rep-grupi.

Përveç që McKresha është këngëtar, ai ka treguar që është edhe një imitues fantastaik. imitoj aktorët e humorit ‘Stupca’ në mëmyrë të shkëlqyeshme, transmeton Gazeta NewBorn.

Përveç tyre i ftuar n’Kosovë Show ishte edhe Shpat Kasapi/Gazeta NewBorn/

Ja video:

Gazetari

Read Previous

Mërgimtarët mashtrohen me bileta

Read Next

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë” Xhensila Peren