Mbrëmje romantike për Sarën dhe Ledrin

Ledri dhe Sara po i shijojnë pushimet së bashku.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha aktualisht janë çifti më i komentuar i estradës.

Fillimisht kur u zbulua lidhja e tyre, më pas kur e bënë publike e tani kur po flitet se së shpejti do të bëhen prindër.

Megjithatë dyshja duket se nuk po merren me ato se çfarë po flitet për ta dhe po i shijojnë në maksimum pushimet së bashku.

Mbrëmja e sotme duket shumë romantike për ta. Ishte Sara ajo e cila i ka publikuar disa foto të cilat ua sjellim në vazhdim.

Image

Ardian H

Read Previous

Basha: Thaçi dhe Veseli do t’i dëshmojnë sërish botës drejtësinë e kauzës së lirisë

Read Next

Formacionet zyrtare: Roma – Sampdoria