Marina dhe Luana përkrah partnerëve, publikohet fotoja

Janë dy nga emrat më të përfolur të ekranit.
Si Marina ashtu edhe Luana janë shumë të përfolura për jetën private, saktësisht për partnerët e tyre, shkruan lajmi.net.

Luana asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht se është në lidhje me Krenar Çoçajn, por paparacët në disa raste i kanë kapur bashkë.

Ishte dasma e Sara Hoxhës me Ledion Liçon ajo në të cilën Marina dhe Luana u shfaqën përkrah partnerëve.

Në internet qarkullon një fotografi e të dy çifteve së bashku në dasmë.

Gazetari

Read Previous

Haraqija ‘godet’ fort Osmanin dhe Avdylin: Sot e mbrojtët Albinin, anti-rugovistin e përbetuar

Read Next

Ja sa bukur duket Edona Hasanaj në fotografitë e fundit!