Man City prinë garën për Koulibaly

Në garë për lojtarin thuhet të jetë edhe Liverpool, por këta të fundit nuk janë gati të ofrojnë 80+ milionë euro.

Manchester City janë favoritët për Kalidou Koulibaly.

Sipas raportimeve të ‘The Sun’, Manchester City po prinë garën për nënshkrimin e qendërmbrojtësit të Napoli, Koulibaly.

Senegalezi është në mesin e lojtarëve më të kërkuar para merkatos, por edhe ka një çmim tejet të lartë.

Në garë për lojtarin thuhet të jetë edhe Liverpool, por këta të fundit nuk janë gati të ofrojnë 80+ milionë euro.

Napoli tashmë janë të dorëzuar dhe kanë humbur Koulibaly. Lojtari gjatë verës do të largohet, dhe është i hapur për të kaluar te City, skuadër kjo që ka nevojë për përmirësime në mbrojtje.

Ardian H

Read Previous

Klitschko nxit zërat për rikthimin e tij, publikon pamje duke u stërvitur

Read Next

Berat Buzhala del pozitiv për koronavirus


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0