Majlinda Zeka thekson linjat në fustanin e ngushtë

Majlinda Zeka, ka theksuar linjat trupore në fustanin e ngushtë.

Në Instagram, ka publikuar fotografinë duke marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

E veshur me fustan ngjyrë ari të theksuar për trupin e saj me fizikë perfekt, Majlinda është shfaqur tejet në formë.

Flokët i ka kapur dhe ka vendosur edhe makijazh.

Ardian H

Read Previous

A do të shfuqizohet Gjykata Speciale në Uashington, Gjermania e paralajmëron Hotin: Mos bëni marrëveshje të pista

Read Next

Mustafa flet për takimin në Washington: Kemi rrethana krejtësisht tjera