Luana Vjollca e quan veten të vogël! Këto foto e thonë të kundërtën

Luana Vjollca është shumë aktive në punë, poaq edhe në rrjete sociale.
Në llogarinë e saj në Instagram ajo publikon foto nga më të ndryshmet dhe disa prej tyre shumë ‘hot’, shkruan lajmi.net

Së fundmi e kemi parë të veshur si një zonjë e vërtetë teksa po realizonte disa takime pune.

Në foton që Luana e ka publikuar para pak minutash duket tejet seksi ndërsa e quan veten si ‘shefe të vogël’.

”Shefja e vogël po shkon në zyrë. Gati për sezonin e ri televiziv”, ka shkruar ajo pranë fotos.

Kujtojmë se ani pse ajo po e quan veten të vogël, fansat nuk mendojnë ashtu. Përveç që ka linja të bollshme trupore, Luana nga ta konsiderohet edhe shumë e zonja në punën që bën.

Gazetari

Read Previous

Turqia kap në Siri të dyshuarin kryesor për bombardimet e vitit 2013

Read Next

13 fotot më të mira në Instagram