Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e fundit, mezi njihet

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket joshëse në pothuajse çdo paraqitje.

Image

Mirëpo me postimin e fundit ka habitur paksa ndjekësit pasi duket ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja është shfaqur natyrale pasi duket se e ka marrë me seriozitet punën e palestrës. Luana njihet për format seksi trupore dhe duket se ka vendosur që t’i bëjë akoma më të formësuara.

Ardian H

Read Previous

Ndryshimi drastik i Loredana Zefit, nga një vajzë e thjeshtë në një kukull plastike

Read Next

Qytetarët që nuk bartin maska mund të gjobiten nga Inspektoriati Sanitar