Luana e bën ‘nxehtë’ me imazhet e fundit, në fokus beli dhe këmbët seksi

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar të ekranit.
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram llogarit mbi 1 milion ndjekës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe veshur me një fustan, me të cilin dukej tejet atraktive.

Në fokus, Luana përveç gjoksit kishte edhe belin e sheshtë dhe këmbët seksi, të cilat ia zbulonte fustani i hapur.

Për ndryshe, moderatorja ka filluar sezonin e ri të emisionit të cilin e drejton dhe është aktive edhe në profesionin e saj të dytë, muzikën.

View this post on Instagram

L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Gazetari

Read Previous

“Ushtria e Kosovës me mandat të kufizuar për vetë-mbrojte territoriale”

Read Next

Porsche prezanton “Macan-in” e ri