Lot gëzimi! Dua Lipa befason fansen gjatë intervistës

Është vetëm 22 vjeçare, por fama e saj ka kaluar gjithë kufijtë.
Dua Lipa është emër shumë i dashur për publikun dhe vazhdimisht aktive me këngë e koncerte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tashmë ka arritur të fitojë dashurinë e fansave në mbarë botën, të cilët mblidhen në numër të madh kudo ku këndon ajo.

Së fundi, Dua ka befasuar dy fanse të saj gjatë një interviste për “BBC Radio 1”, ku vjen nga prapaskena dhe lë pa fjalë fanset.

Njëra nga fanset shpërthen në lot nga emocionet e këtij takimi me këngëtaren.

Gazetari

Read Previous

Maja më e lartë në Kosovë është 2 metra mbi Gjeravicën

Read Next

5 LUMENJT MË TË GJATË NË BOTË