Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër


Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi.
Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa postime në Instagram.


Mozzik iu drejtua ashpër reperes duke i thënë se në çdo rast ajo është duke e përdorur vajzën e tyre Hanën si ‘armë’ për tu viktimizuar dhe të nxjerrë veten si të pafajshme.
“Njeriu viktimizohet me shpresën që pastrohet e lirohet nga faji apo diçka tjetër” shkruan Mozzik.Gazetari

Read Previous

Parashikuan ardhjen e Trump në pushtet, “The Simpsons” paralajmëron fundin e presidentit amerikan?

Read Next

Rrahmani te Napoli, kjo është vlera e transferimit të tij