Loredana konfirmon lidhjen e re, publikon foto me të dashurin në Paris

Prej disa kohësh reperja e njohur Loredana na kishte bërë të dyshojmë se është në një lidhje të re, me produentin e saj Macloud. Një foto duash (të saj dhe një djali) që ajo ka publikuar në Instastory dje, na kanë bërë të dyshojmë akoma edhe më shumë. Mirëpo, sot ajo na ka qartësuar çdo gjë. Reperja po shijon siç duket disa pushime me Macloud në qytetin e dashurisë dhe për rrjedhojë na konfirmon edhe lidhjen me të

Nuk dimë se çfarë mendon Mozzik, ish-partneri i saj, për këtë lidhje të re të Loredanës.

Gazetari

Read Previous

Sa ka ndryshuar Naim Abazi pas ndërhyrjeve të kirurgjisë plastike?

Read Next

AArturo Vidal ndahet me modelen mahnitëse të fitnesit Wag Sonia Isaza