Lladrovci del me një deklaratë ndryshe për Adnan Januzajn

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka komentuar ndeshjen e sotme ndërmjet Anglisë dhe Belgjikës ku kjo e fundit ‘më në fund’ inkuadruar në lojë Adnan Januzajn.

Ndonëse ky i fundit u kritiku në masë të madhe për deklaratat e tija se është belg, ai ka marrë përkrahje nga kryetari i Drenasit.

“Sonte, Adnan Januzaj, ka mundësi ta tregoj veten me lojë e talent. Pavarësisht deklaratave të papëlqyeshme, i uroj sukses! Pres të dëshmoj Adnani se ka mundësi të radhitet te kolosët e paharrueshëm të futbollit tonë…me Granitin, Xherdanin, Blerimin e Valonin”, ka shkruar ai në Facebook”.

Gazetari

Read Previous

Edhe nje Shqiptare shënon supergol, kalon Belgjikën në epërsi ndaj Anglisë

Read Next

Hoxhaj në Londër: Normalizimi i plotë për ne nënkupton njohje dhe anëtarësim në OKB