Lipjan, nusja shtatzënë thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata

Policia u detyrua të ndërhyjë në një rast në Lipjan.

Nënë e bijë u bënë bashkë për ta rrahur nusen e djalit, pohon kjo e fundit.

Sipas nuses, gjithçka ndodhi pas një konflikti që burri i saj pati me të, raporton Klan Kosova.

Për më tepër, nusja e re ishte edhe shtatzënë.

Fitore H

Read Previous

Shkollat e futbollit në Mitrovicë kundërshtojnë vendimin e qeverisë, thonë se nuk do ta respektojnë

Read Next

Përdhunime, aborte… Detaje tronditëse, çfarë ndodh me gratë në burgjet e Koresë së Veriut