Linda Halimi gjoksin në “shesh”, nga pushimet në Xhamajka

Ajo ka zgjedhur ishujt e Xhamajkas për tu relaksuar bashkë me familjen e saj

Këngëtarja nga Kosova e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, për të jetuar dhe punuar në karrierën muzikore ka sjellur disa fotografi mjaft joshëse nga atje.

E veshur në bikini me ngjyrë të kuqe, Linda dukej goxha “përvëluese”./Indeksonline/

0 Reviews

Write a Review

Besnik Mullaliu

Read Previous

Burnley befason Leicesterin

Read Next

“Kallashi” e djeg me disa foto…