Lëndohet rëndë një punëtor në vendin e tij të punës në Novobërdë, dërgohet në QKUK

Një punëtor ka pësuar lëndime të rënda trupore dje në vendin e tij të punës në fshatin Stanishor të Novobërdës.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

Fsh. Stanishor, Novobërdë 30.06.2020-10:06. Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar në një kompani është lënduar dhe është duke u trajtuar në QKUK.  Në vendin e ngjarjes janë dalë  njësitet policore dhe prokurori i shtetit. Nuk raportohet për të arrestuar.

Fitore H

Read Previous

Gjakovari e kanos ish të dashurën, ia publikon fotografitë në Facebook

Read Next

Arrestohen tre persona, vodhën disa vetura në Prishtinë