Ledri Vula në listën e dëshirave të fund vitit

Ledri Vula ia ka plotësuar dëshirën një vogëlusheje e cila kërkuar që për ktoë festa ta takojë atë.

Derisa shumë fëmijë kërkojnë nga ‘babadimri’ që t’i sjellë lodra nga më të ndryshme, një vogëlushe ka pasur një dëshirë shumë të veçantë.

Ajo i ka shkruar një letër plakut të vitit të ri, ku shprehë dëshirën që të takojë Ledri Vulën, pasi që ajo këtë vit është sjellë shumë mirë, shkruan Gazeta Express.

E reperi nuk ka hezituar që t’i realizojë dëshirën vajzës me emrin Nika.

Ledri ka takur Nikën dhe madje kanë bërë foto bashkë, ndërsa ai ka ndarë me ndjekësit e tij edhe letrën që ajo ka shkruar.

Reperi shkruan: “Fëmijë silluni mirë. Të gjithë dëshirat do të ju realizohen”./Gazeta Express/

Portali Vizioni

Read Previous

SKANDALOZE: Zbulohet marrëveshja Rama-Vuçiq – Ja çfarë planifikuan ti bëjnë Kosovës

Read Next

Kërcënon Melinda “Mshele gojën ose po ta kepi”