Ledri Vula me urim të veçantë për Mc Kreshën

Mc Kresha sot ka pranuar urime të shumta.
Kjo pasi reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm feston ditëlindjen e tij të 34, shkruan lajmi.net

Ishte Ledri Vula ai i cili e ka zgjedhur njërën prej fotografive më të veçanta për ta uruar kolegun e tij me të cilin ka edhe bashkëpunime.

Ledri dhe Kresha janë poashtu miq shumë të mirë.

Gazetari

Read Previous

“Takimet me Vuçiqin nuk më pëlqejnë fare, por duhet të arrihet marrëveshja deri në pranverë”

Read Next

Arrihet marrëveshja, Mavraj nënshkruan me klubin e ri