Ledri Vula ende shijon pushimet me të dashurën

Reperi, Ledri Vula tash e disa ditë ka filluar pushimet në Greqi.
Në bazë të disa imazheve të publikuara në rrjete sociale mësohet se ai është bashkë me të dashurën, Sara Hoxhën, shkruan lajmi net.

Fotografitë e publikuara në vendin e njëjtë lë të kuptohet se çifti janë duke shijuar pushimin, pas një vere të ngarkuar të Ledrit.

Ledri edhe këtë verë solli projekte dhe bashkëpunime të shumta pa lënë anash mbrëmjet muzikore përreth trojeve shqiptare.

Sido që të jetë reperi ende nuk ka marrë guxim të bëj lidhjen publike por që disa ngjarje nuk po ikin nga syri i medias.

Gazetari

Read Previous

Veseli: Kosova s’ka pretendime territoriale, por do të kujdesemi për shqiptarët e Luginës

Read Next

Ndërron jetë profesori i UP-së