LDK TREGON NËSE DO TË MBLEDH KËSHILLIN PËR TË SHQYRTUAR LETRËN E VV-SË

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk do të diskutojnë më për letra dhe oferta, pasi që parimet e tyre i kanë të qarta rreth marrëveshjes për bashkëqeverisje me Vetëvendosjen.

Në një prononcim për media, Mustafa tha se ne në nuk mbajë mbledhje e këshillin për të diskutuar për letrat e partive të tjera, sepse i kemi të përcaktuara parimet tona rreth marrëveshjes për bashkëqeverisje.

“Në qoftë se mbajmë mbledhje me këshillime e mbajë për çështje  të cilat ne i shohim si parimore por ne nuk diskutojmë në këshill elementë te letrave të partive tjera sepse e i kemi të përcaktuar parimet e marrëveshjeve”, tha Mustafa.

Gazetari

Read Previous

ISA MUSTAFA: ME ALBIN KURTIN KEMI KOMUNIKIM TË VAZHDUESHËM

Read Next

Latifi i krahason VV’në e LDK’në me Mahmutovitët e Rexhepovitët


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0