Lajmërohet Grenelli: Mezi presim të ricaktojmë takimin së shpejti

Emisari amerikan Richard Grenell theksi sot se mezi pret ta caktojë takimin e radhës mes delegacionit të Kosovës dhe Serbisë në Washington.

Ai e bëri këtë koment perms rrjetit të tij në Twitter, me ç`rast shprehu konsideratën e tij për vendimin e Hotit për të mos shkuar në Washington.

“Faleminderit, Kryeministri Hoti. Ne e kuptojmë vendimin tuaj dhe mezi presim të ri-caktojmë takimin së shpejti.”,shkroi Grenell.

Ardian H

Read Previous

Zbulohet lista me njëzet lojtarët që kanë përfunduar më shumë në pozitë jashtë loje në histori të Ligës Premier

Read Next

OVL UÇK mban konferencë për media