Lahmi mbron Neuerin

Ish-kapiteni i Bayern Munchen, Philipp Lahm i ka dalë në mbrojtje portierit Manuel Neuer.

Ai ka thënë se është e gabuar të diskutohen aftësitë e Manuel Neuerit.

“Është e gabuar të diskutohet Manuel Neuer, ka bërë pritje fantastike dhe për mendimin tim është i paprekshëm. Të bësh një-dy gabime pas kaq muajsh dëmtim është normale. Kush sheh Manun në portë atëherë dallon hijen e tij, dallon që është një lojtar absolut dhe që ka gjithçka në fokus”, ka thënë Lahm.

Gazetari

Read Previous

Qeveria ndan 1.2 milion euro për të lobuar për anëtarësim në Interpol

Read Next

Miratohet Projektligji për Tatimin mbi Vlerën e shtuar