Kylie Jenner tregon pamjen e re, shfaqet atraktive në të brendshme

Kohëve të fundit ajo ka ndryshuar shpesh herë look-un e saj duke u kthyer herë në bionde e herë me flokë ngjyrë rozë, por duket se më në fund Kylie Jenner ka gjetur ngjyrën ideale për flokët e saj.

22-vjeçarja përmes disa postimeve në rrjetet social, zbuloi pamjen e re dhe na mahniti të gjithëve.

Ylli i njohur televiziv këtë herë ndryshojë flokët në një ngjyrë çokollate të hapur, të cilat i rrinin për mrekulli.

Shumë nga ndjekës i kanë sugjeruar Kylie-t të mos ndryshojë më look, pasi kjo është padyshim ngjyra e saj, teksa mori komplimente të shumta.

Ndërkohë, rikujtojmë që Kylie është nënë e përkushtuar e një vajze, Stormi të cilës së fundi po ia dedikon shumicën e kohës.

Fitore H

Read Previous

Dua tregon më shumë se ç’duhet, në bikini provokuese

Read Next

Dasma s’ka, Shyhretet Behluli nis pushimet në bregdet