Kylie Jenner si kameleon, ndryshon sërish dukjen

Kylie Jenner ndryshoi ngjyrën e flokëve edhe një herë.

Kylie Jenner ka ndryshuar përsëri stilin e saj, shkruan lajmi.net.

Të martën, ylli i reality-shout 22-vjeçare mezi njihej, pasi postoi foto në Instagram me një pamje krejtësisht të re.

Në këtë foto, Kylie i kishte sytë blu/ jeshile (me gjasë nga jë filter) dhe tregoi flokët ngjyrë kafeje pasi së fundi ishte bërë bjonde.

“Dukem si stas”, ka shkruar ajo në një foto, duke iu referuar shoqes së saj të ngushtë,  Anastasia Karanikolaou.

Publikimi i këtij imazhi vjen menjherë pasi motra e saj e madhe, Kim Kardashian West, 39 vjeçe, pozoi me flokë të kuqe.

Kim së fundi kaloi Kylien me aksionet e pasurisë pasi marka e saj e bukurisë KKW u vlerësua një miliard dollarë.

Fitore H

Read Previous

Përsëri tërmet në Shqipëri

Read Next

Klienti rrihet me sigurimin pasi ai nuk e lë të hyjë pa maskë në një qendër tregtare në Serbi