Kylie Jenner provokon keq me bikini

Kylie Jenner kujdeset që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e arrin me sukses.

Ylli televiziv së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi e veshur vetëm me bikini.

22 vjeçarja tregoj linjat e saj ‘bombastike’ teksa dukej provokuese duke kapur  me dorë gjoksin e saj.

Kylie është nënë e një vajze, ndërsa pak kohë më parë i dha fund lidhjes me reperin, Travis Scott.

Gazetari

Read Previous

FOTO/ Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar në pamje Violeta Kuka

Read Next

Në LDK bëhen dy kampe, një pro dhe një kundër koalicionit me VV-në