Ky shtet i ka gratë me gjoksin më seksi në botë

Këtu janë 20 vendet e para ku gratë pretendojnë se kanë gjinjtë më seksi në botë.
Disa vende njihen për atributet e tyre të caktuara fizike.

Brazilianët kanë të pasmet më të mira, skandinavet janë të njohur për flokët e tyre të drejta dhe holandezët janë njerëzit më të gjatë në botë. Por kush ka gjoksin më të mirë?

Një studim i kryer nga Victoria Milan , një vend takimi për të martuar dhe të shoqëruar me njerëz që kërkojnë të kenë marrëdhënie biznesi, zbuluan të dhënat e tyre dhe gjetën që një milion gra në 20 vende thanë se gjinjtë ishin pasuritë e tyre më të mira, transmeton lajmi.net.

Nga këto të dhëna ata kanë krijuar një listë të vendeve ku gratë kanë gjinjtë më të mirë:

1. Danimarka
2. Suedia
3. Britania e Madhe
4. Greqia
5. Norvegjia
6. Holanda
7. Gemani
8. Zelanda e Re
9. Austria
10. Irlanda
11. Finlanda
12. Italia
13. Australia
14. Belgjika
15. SHBA
16. Swirzerland
17 Spanja
18. Kanada
19. Republika Çeke
20 Afrika e Jugut.

Gazetari

Read Previous

BE demanton Vuçiqin: Ekziston marrëveshja për energjinë, Serbia nuk po e zbaton

Read Next

A do të takohemi në botën tjetër me bashkëshortët dhe fëmijët?