Ky politikan i Kosovës e shikon ndeshjen krejtësisht i vetmuar në stadium !

Ish- presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka shprehur interesim për të parë nga afër ndeshjen e futbollit mes Kosovës dhe Maltës.

Sejdiu ka zgjedhur të shkojë i vetëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, transmeton Indeksonline.

Gazetari

Read Previous

Të shoh më qartë kur ti je larg, afrohu të të dua, edhe nëse kjo është lojë

Read Next

Kosova – Malta, gol i befasishëm nga mysafirët