Ky fustan i Zaiminës për pak sa nuk ia zbulon pjesët intime

Nuk janë të pakta rastet kur këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shfaqet provokuese.
Edhe këtë herë ka siguruar të rrëmbejë vëmendjen e mediave me paraqitjen e fundit që ka bërë, shkruan lajmi.net

Ndonëse është nënë e një vajze, puna e saj e bën që të dalë provokuese para 400 mijë ndjekësve nga të cilët merr komente të llojllojshme.

Edhe këtë herë Vasjari ka publikuar një foto të zjarrtë në një fustan të kuq, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Këngëtarja shqiptare kujdeset vazhdimisht t’i ruajë format trupore ku edhe pas lindjes është rikthyer menjëherë në top-formë.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka sjell këngë të reja.

Gazetari

Read Previous

Puthja e tyre bëri bujë në media, ja çfarë bëjnë tani Fero dhe Roza Lati

Read Next

E la për një tjetër, shikoni se si i hakmerret burri