KURTI-MUSTAFA – ENDE S’KA TAKIM TË KONFIRMUAR PËR SOT

Albin Kurti dhe Isa Mustafa ende nuk dihet nëse do të takohen sot.

Gazeta Insajderi rreth kësaj çështjeje ka pyetur Vetëvendosjen dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës – të njëjtit nuk kanë thënë nëse do të ketë takim ose jo.

Albin Kurti dje parmbrëmë vonë e ka bërë lëvizjen e fundit politike duke dorëzuar në LDK ofertën për ndarje të pushtetit – ofertë kjo e cila nuk duket se do të pranohet nga partia e Isa Mustafës.

Gazetari

Read Previous

E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

Read Next

NDODH EDHE KJO – GENTA ISMAJLI RRAH TË DASHURIN TURK