Kryepolicit të Suharekës i vidhet llogaria në Facebook

Komandanti i stacionit policor në Suharekë, Milazim Lumi, ka qenë cak i hakerëve, që i kanë vjedhë llogarinë personale në Facebook.

Lumi ka thënë se profili personal në këtë rrjet social edhe po keqpërdoret dhe se për këtë problem i ka njoftuar kolegët e tij.

Gazetari

Read Previous

Kosova merr statusin e anëtarit asociues në organizatën e Frankofonisë

Read Next

Kapet makina me kanabis në Janinë, arrestohet shqiptari