KREJT ÇKA NDODHI NË SEANCËN PËR RRËZIMIN E QEVERISË KURTI, DERI NË MOMENTIN E PAUZËS

Kryeministri, Albin Kurti përqeshë kauzat e AAK-së. 

Arben Gashi ia kthen Albin Kurtit: Kryeministër s’mund të veprosh krye në vete, mundesh, por pastaj shkarkohesh.

Çfarë kishte ndodhur në vitin 2010-të në Libi – “Vallëzimi para Gaddafit, që i përmendet Mimoza Kusari-Lilës”

Glauk Konjufca, Bekë Berishës: Shuj, rri qatje mos na lodh

Haradinaj i drejtohet Kurtit: Kam bërë më shumë se ti për këtë vend

Mimioza Kusari -Lila i drejtohet Haradinajt: “Qikjo që ka vallëzu naltë e poshtë, dikur mu luteshit për me ardh në partinë e juaj”

Kurti i drejtohet Haradinajt: Je mercenar

Driton Selmanaj: 113 sms më kanë ardhë “Mos ma vidh votën”

“Ftesa për Shtëpinë e Bardhë ka qenë t’i bashkohem tavolinës që tashmë është bërë marrëveshja

Oferta befasuese e Anton Qunit që mund ta shpëtoj Qeverinë Kurti nga shkarkimi

Selmanaj – Abazit: Ke pas investu shumë në mu që me e prishë një rrjet të OJQ-ve

Deklarata e Kurtit që ngjalli të qeshura dhe duartrokitje

Seanca për mocionin ndaj Qeverisë Kurti po vazhdon, Insajderi do t’ju mbajë të informuar…

Ardian H

Read Previous

Edhe 8 raste të reja me coronavirus në Kosovë, shkon në 71 numri i të prekurve

Read Next

Selimi: Quni e mori përgjigjen nga Agim Veliu për ofertën që na e bëri