Koronavirusi, edhe 50 vdekje të tjera në Gjermani

Numri i personave me Covid-19 që kanë vdekur në Gjermani është rritur me 50 në 198, sipas shifrave zyrtare. Numri i rasteve është 36.508 – një rritje prej 4,995, raporton BBC.

Ardiana K

Read Previous

Bayern Munich i propozon Man City-t shkëmbimin Alaba-Sane

Read Next

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe evropiane