Konjufca: Nëse përleshen Haradinaj me Kurtin, ky i fundit e ‘sosë’

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, i është kundërpërgjigjur kryeministrit Haradinaj i cili dje në një intervistë nuk e mohoi se është i gatshëm të përleshet edhe fizkisht me këdo që e quan hajn.
I pyetur nga gazetarët, Konjufca ka thënë se nëse do të ndodhte një përleshje fizike mes kreut të VV-së, Albin Kurti dhe kryeministrit Haradinaj rezultati do të ishte i qartë, shkruan lajmi.net.

“Mendoj se nëse një gjë e tillë do të ndodhte, rezultati do të ishte i qartë, Albini kish me e sosë”, ka thënë Konjufca.

Gazetari

Read Previous

Gjuajtje me armë në Skënderaj

Read Next

Prokuroria Themelore në Gjilan trajton një rast dhunimi seksual