Kjo video nuk është për ata që kanë frikë fluturimin

Kjo video nuk është për ata që nuk e pëlqejnë fluturimin. Ajo tregon momentin kur një avion braktis uljen në aeroportin e Valencias në Spanjë.

Shkak u bë stuhia e fuqishme Gloria që ka përfshirë vendin.

Piloti nuk ia doli të bëjë uljen dhe u ngrit sërish. Mësohet se avioni u ul në një tjetër aeroport.

Stuhia Gloria ka shkaktuar 12 viktima deri më tani.

Roland Mullaavda

Read Previous

Memli Krasniqi merr një urim special nga bashkëshortja

Read Next

Jeni i mençur, por nuk po bëni para? Studimi tregon pse