KIM Kardashian tregoi edhe një herë trupin e saj bombastik ndërsa shijoi ca kohë pushimi në plazhet e Meksikës

39-vjeçarja është si një dhuratë që vazhdon të befasoj pasi ajo u vërejt edhe një herë, duke kaluar përgjatë plazheve të Cabo San Lucas, Meksikë.

Kësaj radhe, Kim tregoi prapanicën e saj të dhe absNë momentin që janë bërë fotografitë, ajo po merrte një dip të mëngjesit të hershëm në oqean ndërsa po kalonte disa ditë me disa nga miqtë e saj më të afërt në Hotelin ekskluziv Esperanza dhe Resort.Raportohet se, këto vila përpara plazhit mund të kushtojnë deri në 7,000 dollarë në natë.

Besnik Mullaliu

Read Previous

PARASHIKIMI I MOTIT PËR FUNDJAVË NË KOSOVË

Read Next

Që të publikojë projektin e ri, Capital T ka vetëm një kërkesë nga fansat e tij