Kështu po kujdeset për linjat e saj trupore Kim Kardashian

Kim Kardashian njihet për linjat seksi trupore.

Kim Kardashian njihet për linjat perfekte trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në ballinat e mediave rozë.

E për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë që të jetë aktive në palestër.

Kim shpesh publikon imazhe nga atje e edhe së fundmi ka vepruar njësoj. Nga palestra ajo kësaj radhe nuk ka treguar të pasmet apo gjoksin por vetëm këmbët.

Gazetari

Read Previous

A do t’i ndalojë Kurti 2 milionë euro që shkojnë kot për qira të Qeverisë

Read Next

Konjufca tregon se kur përfundojnë negociatat për formimin e qeverisë së ardhshme