Kështu dukej Remzia 20 vite më parë

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Ajo me paraqitjet e saj të shpeshta nuk u mungon mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e veçantë në shumë aspekte, Remzia po shkon vetëm duke u rinuar dhe gjithmonë ua kalon edhe vajzave të reja.

Por, këtë bukuri ajo e kishte edhe në moshë të re, duke e dëshmuar me imazhin e fundit që ka publikuar.

Shikojeni edhe ju fotografinë dhe vlerësojeni. /Kosovarja/

Fitore H

Read Previous

Dezinfektohet salla e kulturës në Drenas për takimin me kryetarët e komunave

Read Next

BE – Ministrat e Financave arrijnë marrëveshje për koronavirus