Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

Aktualisht po konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të ekranit.
Emrin e Kejvinës kemi hasur ta shohim në media shkak i provokimeve të ndryshme që ka bërë dhe me fokus të veçantë për njërën nga paraqitjet e saj ku në ‘Xing’ doli me një fustan tejet transparet dhe në pikëpyetje vihej nëse ka apo jo mbathje, shkruan lajmi.net

Kejvina po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa foto nëpërmjet të cilave tregon se si dukej kur ishte fëmijë, para se të bëhej e famshme.

Gazetari

Read Previous

“Vetëvendosje” deklarohet rreth rezolutës së koalicionit për dialogun me Serbinë

Read Next

Publikohet projekti “Prej një Shpati”, nga këngëtari Muhamet Bajrami (video)